Win UA
Ставки на кіберспорт в Україні - рейтинг кіберспортивних букмекерів Для азартних гравців створені максимально сприятливі умови, щоб можна було не тільки насолоджуватись спостеріганням за змаганнями в режимі онлайн, але і також легко оформляти перспективні парі. Е-спорт на сьогоднішній день представляє окрему нішу в спортивному беттінгу. Кожна окрема комп’ютерна гра з нещодавніх часів є кіберспортивною дисципліною, на яку можна поставити до початку або під час віртуального поєдинку.

Ставки на кіберспорт в Україні - рейтинг кіберспортивних букмекерів

Для азартних гравців створені максимально сприятливі умови, щоб можна було не тільки насолоджуватись спостеріганням за змаганнями в режимі онлайн, але і також легко оформляти перспективні парі. Е-спорт на сьогоднішній день представляє окрему нішу в спортивному беттінгу. Кожна окрема комп’ютерна гра з нещодавніх часів є кіберспортивною дисципліною, на яку можна поставити до початку або під час віртуального поєдинку.

Сьогодні особливим попитом користуються такі всесвітньо відомі комп’ютерні ігри, як Дота 2, КС ГО, Рейнбоу Сікс, Ліга Легенд, Ворлд оф Танкс, Ворфейс, Хартстоун та інші. Запекла боротьба, видовищні бійки, якісно розроблена графіка та унікальні можливості героїв – це далеко не всі переваги сучасного кіберспорту. Шанувальники даного напрямку мають змогу робити перспективні прогнози, ставити на різноманітні результати кібер матчів, а також спостерігати за ефектними баталіями завдяки відео трансляціям.

Український кіберспорт і ставки 

Починаючи з 2000 року, кіберспорт гучно замовив про себе як про окремий напрямок в спортивному беттінгу. По мірі зростання попиту на комп’ютерні ігри топові українські букмекери почали розвивати даний напрямок та пропонувати своїм прихильникам можливість ставити на матчі е спорту. Сьогодні для кіберспорту та його шанувальників створені максимально вигідні умови. В України представлено декілька десятків операторів, які готові пропонувати ставити на кіберспорт на вигідних умовах.

Нові гравці доволі часто запитують – які кіберспортивні букмекерські контори найкращі в Україні? Практично кожна друга беттінг компанія пропонує своїм зареєстрованим гравцям ставити на матчі е спорту. При цьому, досвідчені користувачі послуг та продуктів операторів уважно підходять до питання вибору БК, де можна створити власний аккаунт та оформляти парі на кіберспорт на реальні гроші. Зазвичай, щоб обрати кращих з кращих, слід ознайомитись з рейтингом букмекерів. Такі списки завжди можна знайти на спеціалізованих сайтах, де оцінку формують завдяки роботі незалежних експертів.

Як обрати кібеспортивну букмекерську контору

Як обрати кібеспортивну букмекерську контору

Для того, щоб впевнено надати персональні дані та довірити власні кошти, азартному гравцю слід ретельно обирати онлайн букмекера. Щоб в майбутньому вигідно оформляти кібер парі, та при цьому бути впевненим в надійності та порядності оператора. Таким чином, слід обирати перевірені беттінг платформи, які входять до списку топових БК. При оцінці кожного окремого букмекерського клубу слід брати до уваги наступні критерії:

 1. Статус та авторитетність беттінг компанії.
 2. Лінія та кількість представлених на сайті оператора спортивних напрямків.
 3. Різноманітність кібер спортивних дисциплін.
 4. Рівень коефіцієнтів та маржі.
 5. Огляд подій е спорту в лайві.
 6. Глибина розпису спортивних змагань та поєдинків з кібер спорту.
 7. Оперативність здійснення грошових операцій на рахунках клієнтів.
 8. Наявність зручних платіжних методів.
 9. Швидкість обробки запиту на виведення виграних коштів.
 10. Різноманітність бонусів та промо пропозицій.
 11. Надання послуги з відео трансляцій матчів.
 12. Наявність мобільної версії офіційного сайту та фірмових додатків для смартфонів.
 13. Високий рівень роботи служби технічної підтримки гравців.

Найкращі букмекери України для ставок на кіберспорт

Перш, ніж почати грати на ставках з кіберспорту, потрібно ретельно вивчити увесь пакет послуг, який надає той чи інший онлайн букмекер. Щоб надалі впевнено оформляти кібер парі, треба обирати найкращі беттінг компанії. Для українських гравців доступні більше сотні операторів, серед яких є явні лідери, а саме:

 • 1xBet
 • Мелбет
 • Betwinner
 • FavBet
 • Marathonbet
 • Mostbet
 • Bet365
 • 1Win
 • Pari Match.

Особливості Live-парі на віртуальний спорт

Особливості Live-парі на віртуальний спорт

Кіберспорт доволі динамічний напрямок в спортивному беттінгу, тому що комп’ютерні ігри постійно розвиваються, оновлюються та пропонують безліч варіацій розвитку подій. Не завжди аналіз та прогнози можуть гарантувати успіх зробленої ставки на матчі е спорту. Для прихильників лайв ставок топові онлайн букмекери пропонують різноманітні варіації результатів, а також відео трансляції баталій.

Особливість live ставок на віртуальний спорт полягає в тому, що треба бути максимально сконцентрованим, уважним. Треба вміти спостерігати, аналізувати та швидко приймати рішення. Однією з вагомих переваг лайв парі на кіберспорт є можливість дивитися онлайн трансляції, щоб в процесі гри мати змогу оцінити сили противників, наскільки гармонійно виступають гравці в рамках однієї команди, та як ефективно використовує кожен окремий геймер властивості та бойові навички обраного героя.

В кібер парі формату лайв топові беттінг компанії пропонують всі можливі ринки в період з початку до завершення матчу. При цьому азартні гравці можуть спостерігати чітку картину бойових дій, складати максимально точні прогнози та бачити динамічну картину зміни коефіцієнтів. Завдяки лайв ставкам беттор має всі шанси оформити виграшну угоду та отримати крупну суму прибутку.

Популярні кіберспортивні дисципліни для ставок грошима

Сучасний ринок кіберспортивного беттінгу постійно модернізується та дивує своїх фанатів. Прихильники е спорту мають змогу складати різноманітні прогнози, залучаючи для цього відомі тактики та стратегії. Доволі часто нові гравці задають питання – які комп’ютерні ігри в форматі кібер дисциплін найбільш популярні для ставок на реальні гроші? Серед найбільш затребуваних напрямків в віртуальному спорті слід визначити наступне:

ДОТА 2

Dota 2 вважається однією з найбільш популярних кібер дисциплін. Знайти безліч варіацій ставок на Доту можна практично в кожній букмекерській конторі. Комп’ютерна гра розрахована на участь багатьох користувачів. В арсеналі є декілька десятків персонажів, кожен з яких має особисті бойові навички та властивості. На гральній карті розташовані дві фортеці, які з’єднуються трьома дорогами. Дві команди повинні вести боротьбу одна проти одної, захищаючи свою території та фортецю. Виграє той колектив геймерів, які змогли нейтралізувати базу ворога.

КС:ГО

Counter-Strike: Global Offensive – комп’ютерна гра в стилі шутер. На карті виступають дві команди, кожна з яких має захищати свою територію, виконувати різні операції, щоб вистояти п'ятнадцять раундів. Називаються ці команді «Терористи» та «Анті терористи». Зазвичай онлайн букмекери пропонують за даним напрямком широкий огляд матчів, високі коефіцієнти та відео трансляції. Крім того у змаганнях з КС:ГО завжди присутні різноманітні варіанти результатів бою.

LOL

League of Legends відноситься до топових кібер напрямків. Комп’ютерна гра доволі видовищна, в ній присутні якісно розроблені карти та елементи стратегії. До уваги геймерів представлено більше сотні персонажів, кожен з яких має цікаві бойві навички. В протистоянні приймають участь дві команди, кожна з яких складається з п’яти учасників. В процесі гри треба збільшити бойову міць, зробити армію бійців більш сильною та знищити супротивника.

World of Tanks

Кіберспортивна дисципліна World of Tanks також входить в список найвідоміших напрямків в е-спорті. Симулятор був розроблений та презентований більше ніж десять років тому та став за декілька місяців дуже популярним. Бій на полі віртуальні гравці ведуть за допомогою різноманітних моделей танків, що дозволяє комп’ютерній грі постійно залучати нових прихильників серед тих, хто полюбляє танки.

Інші кібер-ігри

Окрім вище зазначених кібер дисциплін затребуваними напрямками в віртуальному спорті є наступні:

 • StarCraft II;
 • Overwatch;
 • Call of Duty
 • King of Glory;
 • Valorant;
 • Rainbow Six;
 • Rocket League;
 • спортивные симуляторы FIFA, NBA 2K18, NHL.

Лінія і коефіцієнти - загальні показники

Лінія і коефіцієнти - загальні показники

Парі на кібер спорт – це не тільки ставки на матчі Контр Страйк та Дота 2. Насамперед, топові букмекерські контори пропонують своїм зареєстрованим користувачам якісно розроблену лінію, де можна спостерігати різноманітні напрямки е спорту. Зазвичай, бетінг компанії намагаються зробити якомога більший огляд спортивних подій, в тому числі з кіберспорту. При виборі даного напрямку можна спостерігати таки варіанті видів е спорту, як:

 • Counter-Strike: Global Offensive;
 • Dota 2;
 • League of Legends;
 • StarCraft II;
 • кібер футбол FIFA;
 • кібер баскетбол NBA 2K18;
 • кібер хокей NHL;
 • Call of Duty
 • King of Glory;
 • Valorant;
 • World of Tanks
 • Overwatch;
 • Rainbow Six;
 • Rocket League.

Рівень коефіцієнтів – доволі важливий критерій при виборі букмекерського клубу. Як правило, коефіцієнті за топовими кібер напрямками можуть не набагато відрізнятись і бути трохи вище від показників за класичними спортивними дисциплінами – футбол, хокей, теніс, баскетбол. Від того, наскільки високі коефіцієнти пропоную оператор, залежить підсумкова сума прибутку у разі вдало складеної угоди.

Маржа букмекерів

Маржа представляє собою гарантований відсоток прибутку оператора, який напряму впливає на розмір коефіцієнтів. Вона також являється конкретним відсотком доходу, який беттінг компанія стягує с кожного оформленого парі. Зазвичай, маржа на кіберспортивні змагання в топових букмекерських клубах формується в діапазоні від 3 до 5 відсотків. Чим менший розмір маржі, закладений в конкретній кібер угоді, тим вище буде коефіцієнт ставки, що напряму впливає на розмір прибутку від кібер парі.

Доступні типи ставок

Доступні типи ставок

Кожна популярна букмекерська компанія пропонує своїм клієнтам досконально розроблений розділ меню, який присвячений віртуальному спорту. Як правило, за кожним окремим напрямком кіберспорту представлені якісно розроблена лінія, вигідні коефіцієнти, а також різноманіття варіацій закінчення змагань. Від того, наскільки глибоко опрацьований розпис кожної окремої кібер бійки, залежить популярність онлайн оператора.

Репутація геймерів та статус команд, які змагаються, напряму впливають на глибину розпису віртуального матчу. Беттінг контори пропонують своїм зареєстрованим гравцям як традиційні види кібер парі, так і більш екзотичні. До стандартних варіантів типів кібер ставок відносять наступне:

 • Ординар - ставка на один кібер матч. Як правило, геймер повинен зазначити одного с переможців змагання, або обрати варіант «Нічия».
 • Експрес парі – комбінований тип ставки, де можна в купоні зазначити декілька кібер матчів.
 • Гандикап – ставка, яка може бути оформлена в форматі одиночної, так і в форматі експресу. При цьому результатом кібер угоди може бути перемога однією з команд, одного з гравців колективу за мінусом зазначеної кількості одиниць з активу.

Від того, наскільки професійно азартний гравець розбирається в конкретній кібер дисципліни, а також гарно вивчив правила гри, ознайомлений з сильними геймерами та складом команд, залежить успіх складеного прогнозу на результати кібер матчу. Для того, щоб мати реальні шанси виграти крупну суму грошей за допомогою кібер ставки, треба знати та розуміти які бувають типи парі на віртуальні протистояння. Виділяють наступні види ставок на віртуальні кібер сутички:

 • на переможця – ставка на кінцевий результат бою, раунда, чемпионата, в якому треба вгадати найсильнішого гравця/команду;
 • на тотал раундів парний/непарний – кількість вбивств в конкретному раунді кібер матча;
 • тотал більше або менше – тотал по фрагам, за картами, по раундам та інше;
 • фора – ставка з урахуванням позитивного або негативного гандикапу;
 • на тотали по змаганням;
 • точний рахунок;
 • тотал вбивств Рошана;
 • хто першим проллє кров;
 • парна/непарна кількість вбивств;
 • перші десять вбивств;
 • на тривалість гри на карті;
 • індивідуальні тотали конкретних геймерів;
 • на кількість раундів чи карт в кібер матчі та інше.

Де можна ставити на кіберспорт скінами і предметами

Кіберспортивний напрямок постійно розвивається, тому на сьогоднішній день азартні гравці, що полюбляють даний напрямок, можуть ставити на результати бійок не тільки реальні гроші, але й скіни. Що це таке? Скінами називають цінні речі, космічні предмети та атрибутика героїв гри. Це також може бути зброя, екіпіровка та різноманітні прикраси віртуального бійця. Більшу частину з них можна або придбати, або продати.

Якщо азартний геймер в процесі кібер змагань здобув чимало скінів, то якусь частину він зможе продати, а іншу – витратити замість реальних грошей для оформлення кібер парі. Провести захоплююче час та заробити цінні предмети гравці мають змогу в таких комп’ютерних іграх, як:

 1. CS GO.
 2. Варфейс (Warface).
 3. Dota 2 (Дота 2).
 4. League of legends.
 5. Мортал Комбат.
 6. World of tanks (WOT).
 7. Fifa (Фифа) – спортивный симулятор, отображающий футбольные матчи.

Доволі часто гравці-початківці питають - де можна зробити ставки на кіберспорт за рахунок здобутих скінів? На даний момент проплатити кібер парі цінними речами можна на таких беттінг платформах, як:

 • SkinGame;
 • Сsesport.com;
 • Вets4.pro;
 • ECyberBet.com.

Рейтинг команд та гравців

Авжеж, кожен гравець повинен самостійно вирішувати на яку команду ставити та який варіант закінчення бійки обрати. Але досвідчені беттори рекомендують ретельно вивчати колективи, що змагаються у кібер матчах, а також відстежувати успіхи окремих геймерів. Від того, наскільки гармонійно взаємодіють учасники команди в окремих видах кібер спорту, залежить результат бійки.

До списку найкращих команд, які досягли чималих успіхів в віртуальних змаганнях, відносять наступні колективи:

 • Vitality
 • Team Liquid
 • Faze Clan
 • Natus Vincere
 • Virtus.pro
 • Astralis
 • Nemigа.

До складу вищезазначених команд входять найсильніші гравці з великим досвідом кібер змагань, а саме - «Дощ» Шат, Томас «Темперрр» Олівейра, Юсеф «Апекс» Абдельфаттах, Річард «Бэнкс» Бенгтсон, Куро KuroKy Тахасомі, Іван Mind_ContRol Іванов, Лассе Матумбаман Урпалайнен, Чудо Баркаві та інші.

Переваги та недоліки кібербеттінга

Для того, щоб отримати перемогу в кіберспортивних ставках, азартному гравцю треба уважно вивчати всі пропозиції букмекера та обирати найкращі умови для оформлення угод на результати віртуальних змагань. Топові оператори пропонують своїм зареєстрованим користувачам вигідні коефіцієнти, різноманіття напрямків, цікаві відео трансляції. Серед ключових переваг кібербеттінга слід визначити наступне:

 1. Велика кількість кібер матчів, змагань, турнірів та чемпіонатів за окремими напрямками Контр Страйк, Дота 2, Ліга Легенд та інше.
 2. Можливість ставити на результати кваліфікаційних матчів, які проводяться водночас в декількох країнах світу.
 3. За один день онлайн букмекер може освітлювати від двох-трьох до десяти та більше змагань тільки за однією кібердисципліною.
 4. Багатий вибір різноманітних результатів кібер матчу.
 5. Великі коефіцієнти та вигідна маржа.
 6. Можливість спостерігати онлайн трансляції комп’ютерних баталій, що дозволяють більш точно спрогнозувати підсумок бійки.

Серед недоліків кібер спортивного беттінгу деякі досвідчені гравці відносять той факт, що цей напрямок доволі молодий. Тому лінії операторів не завжди відображають реальні шансі противників. Більшість букмекерських контор можуть робити деякі помилки при формуванні лінії за більш екзотичними напрямками е спорту, чим, в свою чергу, можуть скористатися беттори с досвідом. Також на деякі кібер матчі топові контори можуть пропонувати завищену маржу.

Як заробити - стратегія та правила укладання кібер-парі

Доволі часто гравці, які тільки починають вивчати та освоювати ставки на кібер спорт, цікавляться – які існують правила укладання парі? Якими стратегіями варто користуватися? По-перше, для того, щоб мати змогу оформлювати кіберспортивні ставки, беттору потрібно відкрити власний аккаунт. Для цього важливо вказувати достовірні персональні дані, а також необхідно пройти верифікацію. За умови, якщо гравець досяг повноліття, він має право ставити на спорт та кіберспорт.

Щоб зробити перспективну ставку на віртуальний матч, потрібно знати, яка з команд грає краще. Окрім цього варто вивчити правила комп’ютерної гри, особливості поєдинків та термінологію, знати різницю між видами парі, а також практикувати використовувати різноманітні стратегії. Щоб успішно оформити ставку на кібер спорт, потрібно заздалегідь дізнатися наступне:

 • загальну кількість поєдинків конкретних команд;
 • кількість попередніх перемог та програшів;
 • різницю в рахунках двох команд;
 • тактику поведінки команди або конкретного гравця;
 • активність та специфічні навички учасників комп’ютерного бою.

Окрім цього, в кіберспортивному беттінгу, як і в звичайних ставках на спорт, досвідчені користувачі послуг букмекерських клубів застосовують різні алгоритми для укладання парі. Найбільш відомими стратегіями являються наступні:

 1. Стратегія Мартінгейла – всесвітньо відома тактика поведінки, коли мінімальну суму ставки збільшують після програшу, і навпаки – якщо парі принесло перемогу, то суму наступної угоди треба повернути до початкового розміру.
 2. Ставка на тотал – варіант стратегії, завдяки якій гравець ставить на конкретне число карт або раундів. Така поведінка приносить успіх у разі детального вивчення поведінки гравців та команди в цілому у попередніх кібер змаганнях.
 3. Стратегія Анти Мартінгейл – гравцю потрібно попередньо визначити конкретну суму початкового взносу, а після перемоги постійно збільшувати суму ставки вдвічі. Якщо парі програє – варто повернутися до початкової суми.
 4. Тактика ставки на найсильнішого геймера – варіант поведінки дозволяє перемогти в тому разі, якщо беттор ставить на всесвітньо відомий турнір або чемпіонат, де участь приймають відомі гравці.

Окрім цього, на практиці багато користувачів послуг БК застосовують різноманітні стратегії, серед яких є ставки на аутсайдера поєдинку, парі проти сильного гравця, ставки на завищені коефіцієнти. Успіх тієї чи іншої кібер ставки в багатьох випадках залежить від обраної дисципліни, специфіки гри та правил поведінки учасників на гральному полі, активності фаворитів бою та інше.

Відповіді на запитання

Азартні гравці доволі часто запитують на спеціалізованих форумах та у представників саппорту різних беттінг компаній стосовно оформлення парі на кіберспорт. Розглянемо найбільш популярні питання про ставки на віртуальні змагання:

Що таке парі на кібер спорт?

Кіберспортивне парі – це ставка на результат комп’ютерного змагання між двома командами або гравцями. У процесі протистояння приймають участь реальні геймери, які виступають за окремі колективи.

Чи легальні кібер парі для українського гравця?

Так, після вступу в силу закону про дозвіл грального бізнесу в України, користувачі послуг беттінг платформ мають право оформлювати ставки на віртуальні змагання.

Які є недоліки у кібер парі?

Окремі букмекери можуть пропонувати більший відсоток маржі в ставках на кіберспорт, ніж для парі на класичні спортивні дисципліни.

Чи є можливість оформляти ставки на кібер спорт в мобільному режимі?

Так, топові онлайн оператори пропонують своїм прихильникам можливість користуватися мобільною версією офіційного сайту або ставити на кіберспорт завдяки попередньо встановленим фірмовим додаткам на смартфони гравців.

На матчі з яких кібер напрямків краще всього ставити початківцям?

Як правило, нові гравці обирають для оформлення кібер парі найбільш відомі напрямки, серед яких Контр Страйк, Дота 2, Ліга Легенд.

Як правильно укладати парі на кібер матч або кібер турнір?

Ставка на кіберспорт оформлюється так, як и звичайне парі. Треба обрати цікаву для бетора кібер дисципліну, обрати конкретній матч та натиснути на результат завершення зустрічі. Після того, як ставка буде занесена в купон, необхідно проставити суму угоди та зберегти операцію.